Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Node
ku: گرێ

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Term ID
ku: ID ی واژە

en: Story
ku: چیڕۆک

en: Forum topic
ku: بابەتی مەکۆ
