Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: True
lv: Jā

en: Views
lv: Skati

en: Node
lv: Mezgls

en: Published
lv: Publicēts

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Story
lv: Stāsts

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Forum topic
lv: Foruma tēma
