Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: True
nl: Waar

en: Views
nl: Overzichten

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Taxonomy: Term ID
nl: Taxonomie: term-ID

en: Story
nl: Artikel

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Forum topic
nl: Forumonderwerp
