Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Story
pa: ਕਹਾਣੀ

en: Forum topic
pa: ਫੋਰਮ ਵਿਸ਼ਾ
