Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: True
pl: Prawda

en: Views
pl: Widoki

en: Node
pl: Węzeł

en: Published
pl: Opublikowane

en: Term ID
pl: Identyfikator terminu

en: Taxonomy: Term ID
pl: Taksonomia: ID terminu

en: Story
pl: Artykuł

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Forum topic
pl: Temat na forum
