Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: True
pt: Verdadeiro

en: Published
pt: Publicado

en: Term ID
pt: ID do termo

en: Taxonomy: Term ID
pt: Taxonomia: Identificador do termo

en: Story
pt: Artigo

en: Post date
pt: Data de publicação

en: Forum topic
pt: Tópico de fórum
