Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: True
ro: Adevărat

en: Views
ro: Vizualizări

en: Node
ro: Nod

en: Published
ro: Publicat

en: Term ID
ro: ID-ul termenului

en: Taxonomy: Term ID
ro: Taxonomie: ID termen

en: Story
ro: Articol

en: Post date
ro: Data postării

en: Forum topic
ro: Subiectul forumului
