Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: True
sk: Pravda

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Node
sk: Uzol

en: Published
sk: Zverejnené

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Taxonomy: Term ID
sk: Taxonómia: ID termínu

en: Story
sk: Článok

en: Post date
sk: Dátum odoslania

en: Forum topic
sk: Príspevok do diskusie

en: Carrot
sk: Mrkva
