Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Node
sq: Nyjë

en: Published
sq: Publikuar

en: Story
sq: Histori

en: Forum topic
sq: Tema e forumit
