Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: True
sv: Sant

en: Views
sv: Vyer

en: Node
sv: Nod

en: Published
sv: Publicerad

en: Term ID
sv: Termens ID

en: Taxonomy: Term ID
sv: Taxonomi: termID

en: Story
sv: Artikel

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Forum topic
sv: Diskussionsämne
