Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Type
te: రకం

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: True
te: సత్యం

en: Story
te: కథనం

en: Forum topic
te: చర్చావిషయం
