Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Taxonomy
vi: Luật phân loại

en: True
vi: Đúng

en: Published
vi: Đã công bố

en: Term ID
vi: ID từ liệu

en: Story
vi: Truyện

en: Post date
vi: Ngày gửi bài

en: Forum topic
vi: Chủ đề thảo luận
