Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: True
ar: صحيح

en: Views
ar: الرؤى

en: Node
ar: العقدة

en: Published
ar: منشور

en: Term ID
ar: معرف الوسم

en: Story
ar: خبر

en: Post date
ar: تاريخ النشر

en: Forum topic
ar: مناقشة منتدى
