Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Type
az: Növ

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: True
az: Həqiqət

en: Views
az: Görünüşlər

en: Node
az: Material

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Forum topic
az: Forum mövzusu
