Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Forum topic
bo: གྲོས་རའི་གླེང་གཞི་
