Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Type
fa: نوع

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: True
fa: صحیح

en: Views
fa: نماها

en: Node
fa: محتوا

en: Published
fa: منتشر شده

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Taxonomy: Term ID
fa: طبقه‌بندی: شناسه‌ی واژه

en: Story
fa: روایت

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Forum topic
fa: موضوع انجمن
