Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: True
gu: સાચું

en: Node
gu: નોડ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Forum topic
gu: સામુદાયિક વિષય
