Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: True
hy: Ճիշտ

en: Node
hy: Նոդ

en: Published
hy: Հրապարակված
