Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: True
is: Rétt

en: Views
is: Gagnasýn

en: Node
is: Nóða

en: Published
is: Birt

en: Story
is: Saga
