Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Views
lt: Vaizdai

en: Node
lt: Mazgas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Story
lt: Straipsnis

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Forum topic
lt: Forumo tema
