Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Type
ml: തരം

en: Taxonomy
ml: വര്‍ഗ്ഗീകരണം

en: Node
ml: നോഡ്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Story
ml: ലേഖനം
