Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: True
mr: सत्य

en: Views
mr: याद्या

en: Node
mr: शाखा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Forum topic
mr: चर्चा विषय
