Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Node
ne: नोड

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Story
ne: लेख
