Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: True
oc: Verai

en: Views
oc: Vistas

en: Node
oc: Nosèl

en: Published
oc: Publicat

en: Term ID
oc: Identificant (ID) del tèrme

en: Story
oc: Article

en: Post date
oc: Data de publicacion

en: Forum topic
oc: Subjècte de discussion
