Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: True
ru: Истина

en: Views
ru: Представление

en: Node
ru: Материал

en: Published
ru: Опубликовано

en: Term ID
ru: ID термина

en: Taxonomy: Term ID
ru: Таксономия: ID термина

en: Story
ru: Заметка

en: Post date
ru: Дата публикации

en: Forum topic
ru: Тема форума
