Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: Views
th: ดู

en: Story
th: เรื่อง

en: Post date
th: วันที่โพสต์
