Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Taxonomy
tr: Sınıflandırma

en: True
tr: Doğru

en: Views
tr: Görünümler

en: Node
tr: Düğüm

en: Published
tr: Yayında

en: Term ID
tr: Terim ID

en: Taxonomy: Term ID
tr: Sınıflandırma: Terim ID

en: Story
tr: Hikaye

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: Forum topic
tr: Forum konusu

en: Carrot
tr: Havuç

en: Elephant
tr: Fil
