Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: True
uk: Істина

en: Views
uk: Види

en: Node
uk: Матеріал

en: Published
uk: Опубліковано

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Taxonomy: Term ID
uk: Таксономія: ID терміна

en: Story
uk: Історія

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Forum topic
uk: Тема форуму

en: Elephant
uk: Слон
