Views Or (6.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: True
ur: صحیح

en: Views
ur: ویوز

en: Node
ur: نوڈ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Story
ur: کہانی
