Views PDF (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: None
bs: Nijedan

en: Field
bs: Polje

en: View
bs: Pregled

en: Page
bs: Strana

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Fields
bs: Polja

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Attach to
bs: Zakači za

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
bs: <p>Morate unijeti još neka dodatna polja za ovaj displej prije korištenja ovog polja. Ova polja mogu biti označena kao <em>Isključi iz displeja</em> ako tako želite. Obratite pažnju da zbog načina generisanja sortiranja, ne možete koristiti polja koja dođu nakon ovog polja; Ukoliko su vam potrebna polja koja nisu prikazana ovdje, ponovo organizujte redoslijed vaših polja.</p>

en: <p>The following substitution patterns are available for this display. Use the pattern shown on the left to display the value indicated on the right. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
bs: <p>Slijedeći paterni za zamjenu su raspoloživi za ovaj displej. Koristite paterne prikazane na lijevoj strani da prikažete vrijednost sa desne strane.  Obratite pažnju da zbog načina generisanja sortiranja, ne možete koristiti polja koja dođu nakon ovog polja; Ukoliko su vam potrebna polja koja nisu prikazana ovdje, ponovo organizujte redoslijed vaših polja.</p>

en: Displays the fields with an optional template.
bs: Prikaži polja sa opcionalnim predloškom.

en: Multiple displays
bs: Višestruki prikazi
