Views periodic execution (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Active
az: Aktiv

en: @time ago
az: @time əvvəl
