Views periodic execution (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Active
el: Ενεργό

en: @time ago
el: πριν από @time

en: Interval
el: Περίοδος

en: Periodic execution
el: Περιοδική εκτέλεση

en: The view will be executed periodically.
el: Η όψη θα εκτελείται περιοδικά.
