Views periodic execution (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Active
eo: Aktiva

en: @time ago
eo: @time antaŭe
