Views periodic execution (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Edit
eu: Editatu

en: Views
eu: Bistak

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Active
eu: Aktiboa

en: @time ago
eu: duela @time

en: Interval
eu: Bitartea
