Views periodic execution (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Display
gl: Visualización

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: @time ago
gl: fai @time

en: Interval
gl: Intervalo
