Views periodic execution (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Views
he: היבטים

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: @time ago
he: לפני @time

en: Interval
he: מרווח
