Views periodic execution (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Active
hy: Ակտիվ

en: @time ago
hy: @time առաջ
