Views periodic execution (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Edit
jv: Sunting

en: Views
jv: View

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Active
jv: Aktif

en: @time ago
jv: @time kepungkur
