Views periodic execution (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: @time ago
ml: @time സമയം മുമ്പ്
