Views periodic execution (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Edit
mr: संपादन

en: Views
mr: याद्या

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: Active
mr: सक्रिय

en: @time ago
mr: @time पुर्वी
