Views periodic execution (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Views
oc: Vistas

en: View
oc: Veire

en: Display
oc: Afichatge

en: Active
oc: Actiu

en: Inactive
oc: Inactiu

en: @time ago
oc: i a @time
