Views periodic execution (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Views
pl: Widoki

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Active
pl: Aktywne

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: @time ago
pl: @time temu

en: Interval
pl: Interwał

en: As often as possible
pl: Tak często jak to możliwe
