Views periodic execution (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Edit
ps: سمون

en: Views
ps: ليدنې

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: @time ago
ps: @time مخکې
