Views periodic execution (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Views
ru: Представление

en: View
ru: Просмотр

en: Display
ru: Отображение

en: Active
ru: Активно

en: Inactive
ru: Неактивно

en: @time ago
ru: @time назад

en: Interval
ru: Интервал

en: As often as possible
ru: Так часто насколько возможно
