Views periodic execution (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Edit
tr: Düzenle

en: Views
tr: Görünümler

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: Active
tr: Etkin

en: Inactive
tr: Devre dışı

en: @time ago
tr: @time önce

en: Interval
tr: Aralık

en: As often as possible
tr: Olabildiğince çabuk
