Views periodic execution (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Edit
fr: Modifier

en: Views
fr: Vues

en: View
fr: Voir

en: Display
fr: Affichage

en: Active
fr: Actif

en: Inactive
fr: Inactif

en: @time ago
fr: il y a @time

en: Interval
fr: Intervalle

en: As often as possible
fr: Aussi souvent que possible

en: Execute now
fr: Exécuter maintenant

en: The view will be executed periodically.
fr: La vue sera actualisée périodiquement.
