Views periodic execution (6.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Views
hu: Nézetek

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Active
hu: Aktív

en: Inactive
hu: Inaktív

en: @time ago
hu: @time

en: Interval
hu: Időköz

en: As often as possible
hu: Amilyen gyakran lehetséges

en: Execute now
hu: Végrehajtás most
