Views periodic execution (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Views
it: Viste

en: View
it: Visualizza

en: Display
it: Visualizzazione

en: Active
it: Attivo

en: Inactive
it: Inattivo

en: @time ago
it: @time fa

en: Interval
it: Intervallo
