Views periodic execution (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Edit
ja: 編集

en: Views
ja: ビュー

en: View
ja: ビュー

en: Display
ja: 表示

en: Active
ja: アクティブ

en: @time ago
ja: @time 前

en: Interval
ja: 間隔

en: As often as possible
ja: できるだけすぐに
