Views periodic execution (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Views
nl: Overzichten

en: View
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: @time ago
nl: @time geleden

en: As often as possible
nl: Zo vaak als mogelijk

en: Last execution
nl: Laatst uitgevoerd

en: View active/inactive
nl: Actief/inactief weergeven
